Ürünler / Macro Teknoloji Tablet Servisi

Macro Teknoloji tablet servisine Istanbul, Ankara, Izmir gibi büyük sehirlerin yani sira Türkiye'nin tüm illerinden arizali ürünlerinizi aras kargo araciligi ile teknik servise gönderebilirsiniz.

 

Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren tablet servisine sorunlu tablet bilgisayarinizi göndermek için ( 444 56 33 ) servis destek hatti telefon numarasini arayarak müsteri temsilcileri ile iletisime geçebilirsiniz. Müsteri temsilcileri görüsme esnasinda sizi isleyis hakkinda bilgilendirerek servis kaydinizi olusturacaktir. Servis kaydi olusturmaniz durumunda cep telefonunuza sms olarak ücretsiz aras kargo gönderi kodu yönlendirilir. Telefonunuza gelen kod ile birlikte yasadiginiz bölgede bulunan herhangi bir aras kargo subesine giderek ücret ödemeden tablet bilgisayarinizi teknik servise gönderebiliyorsunuz.  Teknik servisimizin aras kargoda kayitlari mevcuttur. Size gönderilen ücretsiz kargo gönderi kodunu aras kargo subesine vermeniz tablet bilgisayarinizi servise göndermeniz için yeterli olacaktir. Teknik servise giris yapan tablet bilgisayarlar ayni gün içerisinde isleme alinir ve en kisa süre içerisinde onayiniz alinmak üzere size geri dönüs yapilir.  Sizinle iletisime geçen servis personelimiz tablet bilgisayarin problemi hakkinda sizi bilgilendirir ve onarimi için gerekli fiyat bilgisini paylasir ardindan onayiniz dahilinde gerekli tüm onarim, bakim ve test islemleri yapilarak sorunsuz bir sekilde adresinize teslim edilir.

 

Tablet bilgisayarlar için vermis oldugumuz destekler asagidaki gibidir;

 

Anakart onarimi : Anakart onarim islemi ,  konu üzerine deneyimli çalisanlar tarafindan yapilmasi gerekmektedir.  Eger profosyonel bir destekle yapilmaz ise anakartiniz çalismayacak duruma gelebilir. Belki de  küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarilamaz duruma gelir. Bu konuda profosyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

 

Ekran karti degisimi : Ekran karti degisim islemi, anakart onariminda belirttigimiz gibi deneyimli çalisanlar tarafindan yapilmasi gerekmektedir.  Yapilan islemde eger anakart üzerine fazla isi verilirse veya farkli hatalar yapilirsa geri dönülmeyecek sikintilar meydana gelir. Kesinlikle bu islemi yapan çalisanlarin isinin uzmani olmasi gerekmektedir.

 

Kirik Ekran Tamiri : Ekrani kirilan veya hasar gören tablet bilgisayarlarinizin gerekli tüm onarim islemleri yapilmaktadir.

 

Pil & Sarj Arizalari : Sarj tutmayan tablet bilgisayarlarinizin gerekli tüm onarim islemleri uygulanir ayni zamanda talep edilmesi durumunda yeni pil degisimi yapilir.

 

Tablet sivi temasi : Sivi temasina maruz kalmis tablet bilgisayarlara bakim ve onarim islemleri uygulanir.

 

Yazilim Sorunlari : Isletim sisteminden kaynaklanan tüm sorunlar teknik serviste çözüme ulastirilmaktadir.

 

Ayrica servisimiz tablet bilgisayarlar için ekran, pil, adaptör v.b ürünlerin satisini yapmaktadir.

 

Macro Teknoloji tablet servisi  profosyonel çalisanlariyla siz degerli müsterilerimize maksimize edilmis memnuniyet sunmayi ilke edinmistir.

 

Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.


Tel: 444 56 33